פינות אוכל מעוצבות במיוחד עבור בתים קטנים


שתף
Facebookgoogle_pluspinterestyoutubeinstagram

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פינות אוכל מעוצבות. ניתן למצוא מגוון רחב של חנויות, ספקים שונים או אפילו נגרים פרטיים אשר יכולים להכין עבורכם בהתאמה אישית את פינת האוכל המתאימה לכם. לכן, לפני שאתם בוחרים, ולפני שאתם נותנים להיצע הרב לבלבל אתכם, בדקו מהן האפשרויות הקיימות עבורכם.

אם יש לכם בית קטן, אך משפחה גדולה יחסית, ואתם אוהבים לארח, חשוב מאוד שתבחרו פינות אוכל מעוצבות אשר מתאימות גם לבתים קטנים, אך גם לצרכים המשפחתיים שלכם. פינות אוכל שישתלבו בצורה טובה עם הבית הקטן שלכם אך יתאימו גם לארוחה גדולה ולאירוח ללא כל בעיה.

פינות אוכל נפתחות

כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של פינות אוכל עם שולחן עגול או רגיל אשר למראית עין הינן קטנות מאוד אך הן נפתחות ויכולות להכיל כמות גדולה מאוד של אנשים ללא כל בעיה. כיום ניתן למצוא פינות אוכל אשר מתאימות במצב סגור ל4 אנשים בלבד, אך לאחר הפתיחה שלהן הן יכולות להתאים ל 12 אנשים ואפילו יותר.

לכן, גם אם אין לכם הרבה מקום עבור פינת אוכל, אין לכם ממה לדאוג. פינת אוכל נפתחת תפתור לכם את כל הבעיה ותאפשר לכם ליהנות מחיסכון במקום בימי שגרה ואפשרות לאחר אנשים רבים בימים מיוחדים וחשובים יותר ללא כל בעיה של מקום ישיבה.

קונסולה נפתחת

עוד אופציה שניתן למצוא היום בבתים רבים הינה קונסולה נפתחת. אתם יכולים למצוא שידת קונסולה תמימה למראה אשר יכולה להיפתח לשולחן גדול מאוד ולאחר אפילו 12 איש ללא כל בעיה. לרוב, מדובר בפתרון עבור משפחות אשר יש להן אי במטבח או מקום אחר בו הן סועדות את הארוחות היום – יומיות, ולכן הן זקוקות לפינת אוכל שתשמש אותם רק כאשר מגיעים אורחים רבים או בארוחות חשובות ומיוחדות.

מדובר בפתרון יעיל מאוד עבור בתים מעוצבים אך לא גדולים או דירות קטנות שכן בצורה הזו אתם נהנים מקונסולה דקורטיבית אשר תשמש אתכם בכל ימות השנה ומפינת אוכל איכותית שתשמש אתכם כאשר תהיו זקוקים לה.

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

RELATED POST

שולחן אוכל וספסל תואם

מקבץ טיפים מהותיים לתכנון פינות אוכל מעוצבות

בית ללא פינת אוכל מעוצבת אינו בית מוכן. פינת האוכל היא אולי החדר החשוב ביותר לעיצוב בבית, משום שפועל היא לא משמשת רק לאכילה, אלא גם לכינון ישיבות משפחה, לכינון ישיבות עם החברים לעבודה, ולבילוי בחיק המשפחה המורחבת/המצומצמת. פינות אוכל מעוצבות חייבות להיות בביתכם, נקודה. נשאלת, כעת, השאלה כיצד עושים […] 18 ביוני 2017 0
מנורת קולנוע עומדת, משרבייה

טיפים חשובים לבחירת גופי תאורה לבית

גופי תאורה לבית היוו תמיד התקנים נדרשים לעיצוב הבית. על כן, הכנו לכם מקבץ טיפים משמעותי אשר יסייע לכם להתגבר על מכשול בחירת גופי התאורה, ויסייע גם באופן פרקטי בבחירת גופי התאורה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. חלקכם אולי גרים בנכס שכור ואינם מורשים לבצע עבודות חשמל או להזמין קבלן שיעשה, […] 18 ביוני 2017 0
מנורת קולנוע עומדת, משרבייה

המדריך המלא לתכנון בתים מעוצבים

מאז ומתמיד היוו בתים מעוצבים מטרת העל של כל דייר שקנה נכס משלו, וזאת בשונה משוכרי דירות שגרים במבנה ארעי. יחד עם זאת, בשל התפתחות שוק השכירות על חשבון שוק הדיור לקנייה, הטרנד לעצב בתים שכורים כבר צובר תאוצה, ככל שהדברים בסמכותו של הדייר המחזיק. במקרים אלו מקובל, למשל, לעטוף […] 7 ביוני 2017 0
מראה לחדר האמבטיה

ארונות אמבטיה מעוצבים מסייעים לליטוש עיצוב חדר השירות

חדר אמבטיה מעוצב הוא קודם כך חדר שיש בו ארונות אמבטיה מעוצבים. בשונה מהנעשה בהתקני אחסון קטנים כמו שידות ומדפי שירות, ארונות אמבטיה דקורטיביים הם התקנים שנבחרים על ידיכם במעמד המפגש עם האדריכל, מיד לאחר לקיחת המשכנתא בדרך כלל. לכן, כל מיני מונחים שהוא יציג במהלך הצפייה בקטלוג שלו עשויים […] 7 ביוני 2017 0