פינת אוכל מעוצבות


Facebookgoogle_pluspinterestyoutubeinstagram

שולחן האוכל הוא הליבה של הבית. סביבו נאספת המשפחה לחלוק יחדיו את חוויית האוכל והזמן. ככזה, חשיבותו לאופי והמראה של הבית היא מרכזית.

פינות אוכל מעוצבות

מאז ומעולם נודעו פינות אוכל יוקרתיות כפרסטיג'ה של הבית. ככל שהבית היה יותר יוקרתי ושידר יותר איכות ועוצמה, כך פינות אוכל מעוצבות שהיו בו היו חוד החנית מבחינת איכות הריהוט, ועיצובו. כיום דיירים רבים מעוניינים שפינת האוכל לא תהיה רק נוחה אלא גם מעוצבת ויפה במיוחד אשר תספק פתרונות דקורטיביים לצד אלו הפונקציונליים. לכן, כאשר אתם בוחרים פינות אוכל יוקרתיות חשוב לשים לב למספר ניואנסים חשובים מאד בהן.

איכות הכסאות

לאיכות הכסאות חשיבות מכרעת בבחירת פינות אוכל יוקרתיות. כסאות זמש או עור ייחשבו יקרים יותר מכסאות ללא ריפוד בדרך כלל, וגם בתחום הכסאות ללא הריפוד יש הבדל בין כסאות מעץ פשוט לכסאות מעץ משובח ומורכב שאינו צובר בלאי מהיר. בתחום המתכות, מאד מקובל לקנות כסאות מאלומיניום עם גוף מרופד מטקסטילן שחור או לבן. עיצוב זה מתאים לבתים מודרניים, ונחשב לזול יחסית בשל נפיצותו בקרב בתים בעיצוב מודרני באשר הם.

שולחן אוכל מעוצב

לשולחן – ערך מוסף שאינו יסולא בפז. השולחן חייב להתאים לכל הצרכים שלכם ושל יצר הדיירים בבית: אם אתם מארחים בפסח ובתחילת השנה בכל עת אתם צריכים מראש שולחן גדול יותר, אך אם המשפחה שלכם קטנה והיא גם מתפקדת במשפחה מארחת, מומלץ לשקול לקנות שולחן נפתח ומתקפל אשר יכול להיות מווסת לגדלים שונים: לגדול כאשר יש אורחים ולחזור לגודלו הטבעי ברצונכם, כאשר הם לא בבית. כמובן שלשולחן איכויות נוספות כמו חומרי הייצור ואיכות העיצוב, בדומה מאד למה שקורה בכסאות.

מחירים של פינות אוכל מעוצבות

המחירים נקבעים על פי איכות ריפוד הכסא, ואם אין ריפוד – אז על פי איכות הרגליים וגוף הישיבה, המהווה את הבסיס. בשולחן, ההערכה מתבצעת באופן דומה, כאשר ככל שיש לו יותר קיבולת, כך הוא יקר יותר. לכן, בחירת גודל השולחן מאד חשובה, ולא מומלץ לקנות שולחן ענק שאתם למעשה לא צריכים אפילו בשעת אירוח משום שזה גדם ייקר מאד את העסקה וגם יתפוס לכם מקום מיותר בבית. פינות אוכל יוקרתיות רוכשים רק מהמקצוענים, שידעו בדיוק מה אתם צריכים.

לתמונות בתים מעוצבים לחצו כאן!

מוצרים שעשויים לעניין אותך:

סלונים בעיצוב כפרי | ארונות מטבח כפריים