שידות אמבטיה מעוצבות לחדרי אמבטיה דקורטיביים


שתף
Facebookgoogle_pluspinterestyoutubeinstagram

בחדרי אמבטיה, רבות דובר על ההתקנים המפורסמים והנפוצים כמו גופי תאורה לבית וכמובן הארון הגדול שבחרדר. מה שמעטים מדברים עליו אך הוא הנושא המהותי כאן הוא שידות אמבטיה מעוצבות. שידות אמנם נראות התקני אחסון קטנים ביחס לארונות, ונוצצים פחות בהשוואה לתאורה, אבל הן קריטיים מאד להצלחת עיצוב האמבטיה שלכם. להלן מספר מוקדים בהם תוכלו למצוא שידות מעוצבות.

שידה בתוך תא הרחצה

שידה זו משמשת את המתרחצים להניח שמפו, סבון ואביזרי מקלחת נוספים בזמן אמת. שידה בתוך תא הרחצה מגיעה במספר רב של וריאנטים: עגולה, מרובעת, להצמדה על קיר או להצמדה על פאה. חשוב לבחור שידות אמבטיה מעוצבות מהסוג הזה לפי הסביבה של הד'וש: עד כמה היא מכילה אלמנטים עגולים ועד כמה היא מכילה אלמנטים מרובעים? עד כמה צבעים מסוימים שולטים בה לעומת האחרים? בהינתן קו מחשבה זה, יהיה לכם קל יותר לבחור שידות בתוך תא הרחצה.

שידות המשלימות את הארון

שידות שתפקידן להשלים את ארון האמבטיה ולספק מקום למעט תכולה משם, היא התכולה הקריטית יותר לכם בהשוואה לאחרות. בשידות מן הסוג הזה חשוב שיהיה מלאי מוצרים קבוע בשלוף שתוכלו להשלים על מדפים הרחצה שלכם. במובן מסוים שידות מן הסוג הזה הן "מתווכות" בין האחסון שלכם בארונות השונים לבין השידות המשמשות אתכם בזמן אמת במהלך הרחצה.

אנשים שהתעניינו בשידות אמבטיה מעוצבות התעניינו גם

  1. ארונות אמבטיה מעוצבים – ארונות הם התקני האחסון הגדולים ביותר באמבטיה. כאן תוכלו למצוא מידע נרחב על בנייתם, והתאמתם לבית הלקוח. ארון צריך להתאים לריצוף ואם החדר כבר מאובזר – אז לתכולת האבזור הדומיננטית באותו החדר.
  2. גופי תאורה לבית – גופי תאורה לבית אינם מה שהם היו בעבר. כיום, גופי תאורה לבית הם מוצרים מעוצבים בניסוח אדריכל, ובמיוחד שזה מגיע לאמבטיה, שם המעצב כנראה יגן על התאורה שלכם באמצעות אותו עיצוב אגרסיבי. באמצעות סיוע שלנו נוכל להשלים לכם את כל החסר בחדר האמבטיה שלכם.

למידע נוסף על ארונות אמבטיה מעוצבים, שידות אמבטיה מפורסמות וכן על גופי תאורה לבית, מוזמנים לפנות אלינו, ואנו נפרט לגבי טיב ההתאמה  עבורכם: יש למה לחכות!

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

RELATED POST

שולחן אוכל וספסל תואם

מקבץ טיפים מהותיים לתכנון פינות אוכל מעוצבות

בית ללא פינת אוכל מעוצבת אינו בית מוכן. פינת האוכל היא אולי החדר החשוב ביותר לעיצוב בבית, משום שפועל היא לא משמשת רק לאכילה, אלא גם לכינון ישיבות משפחה, לכינון ישיבות עם החברים לעבודה, ולבילוי בחיק המשפחה המורחבת/המצומצמת. פינות אוכל מעוצבות חייבות להיות בביתכם, נקודה. נשאלת, כעת, השאלה כיצד עושים […] 18 ביוני 2017 0
מנורת קולנוע עומדת, משרבייה

טיפים חשובים לבחירת גופי תאורה לבית

גופי תאורה לבית היוו תמיד התקנים נדרשים לעיצוב הבית. על כן, הכנו לכם מקבץ טיפים משמעותי אשר יסייע לכם להתגבר על מכשול בחירת גופי התאורה, ויסייע גם באופן פרקטי בבחירת גופי התאורה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. חלקכם אולי גרים בנכס שכור ואינם מורשים לבצע עבודות חשמל או להזמין קבלן שיעשה, […] 18 ביוני 2017 0
מנורת קולנוע עומדת, משרבייה

המדריך המלא לתכנון בתים מעוצבים

מאז ומתמיד היוו בתים מעוצבים מטרת העל של כל דייר שקנה נכס משלו, וזאת בשונה משוכרי דירות שגרים במבנה ארעי. יחד עם זאת, בשל התפתחות שוק השכירות על חשבון שוק הדיור לקנייה, הטרנד לעצב בתים שכורים כבר צובר תאוצה, ככל שהדברים בסמכותו של הדייר המחזיק. במקרים אלו מקובל, למשל, לעטוף […] 7 ביוני 2017 0
מראה לחדר האמבטיה

ארונות אמבטיה מעוצבים מסייעים לליטוש עיצוב חדר השירות

חדר אמבטיה מעוצב הוא קודם כך חדר שיש בו ארונות אמבטיה מעוצבים. בשונה מהנעשה בהתקני אחסון קטנים כמו שידות ומדפי שירות, ארונות אמבטיה דקורטיביים הם התקנים שנבחרים על ידיכם במעמד המפגש עם האדריכל, מיד לאחר לקיחת המשכנתא בדרך כלל. לכן, כל מיני מונחים שהוא יציג במהלך הצפייה בקטלוג שלו עשויים […] 7 ביוני 2017 0