אריחים מצוירים – אריחי בטון בצבעים שונים לבית


שתף

אריחים מצוירים מבטון של טורקיז האוס הם שילוב ייחודי של ייצור תעשייתי עם מלאכת יד, רכיב אייקוני של ריהוט ועיצוב כפרי. במסורת הבוץ והמים עתיקת היומין, אריחי הבטון מיוצרים בתהליך דומה למרצפות השומשום המפורסמות של המאה הקודמת.

אריחי הבטון המצוירים מיועדים לרצפת הבית. אלו הם אריחים המעוטרים בדוגמאות גאומטריות בצבעים שונים שיוצרים ריצוף המזכיר שטיח. הם בעלי דוגמה חוזרת המוטבעת על אריח בודד, או מחולקת לקבוצות של ארבעה אריחים, באופן המאפשר גמישות רבה והתאמה לחלל ספציפי. השימוש בבטון הוא ייעודי לריצוף הבית והוא אינו מחליק, בשונה מאריחי קרמיקה המשמשים לחיפוי קירות.

את האריחים המצוירים מכינים בטכניקה ידנית, בת יותר ממאה שנה והיא משופעת מסורות וסגנונות מרחבי העולם. גם בישראל ישנה מסורת מפוארת לאריחים המצוירים, בזכות מוטיבים מזרח תיכוניים ואירופיים, האקלים החם המתאים לריצוף קריר ואופן ההתיישנות המיטיב של חומר הגלם. בשנים האחרונות האריחים המצוירים זוכים לפופלריות רבה בישראל, בהן נעשה שימוש רב הן במתכונת המסורתית-נוסטלגית והן באופן מודרני יותר, תוך עירוב של מספר סגנונות ריצוף שונים.

אריחי הבטון עמידים ומתאימים למגוון חללים בבית, באזורים יבשים או רטובים. עם זאת, יש להמנע מלהניח אותם תחת שמש ישירה ויש להגן עליהם באמצעות משיחת סילר מדי כמה חודשים. האריחים המצוירים פופולריים במיוחד בחדרי אמבטיות ומטבחים, במרפסות ובכניסה לבית.

את האריחים שלנו אנו מיבאים מויאטנם, שם הם מיוצרים בבית מלאכה רב ותק בידי אומנים מומחים. זאת הסיבה שתמצאו אצלנו אריחים מלאי אופי ועושר, בגימור מושלם ועם טעם וצבע חובקי עולם.

אנחנו ממליצים לכם לבוא לחנות שלנו עם מספר תמונות של החלל המיועד, על מנת שנוכל לייעץ לכם בבחירת האריחים ובמיוחד בסדר הנחתן, עניין היכול להיות מעט מבלבל. 


שתף

מידע נוסף

הוראות יישום אריחי בטוןכללי: אריחי בטון עשויים מחומרים טבעיים ואינם עוברים תהליך שריפה בתנור. האריחים מגיעים עם שינויי גוון, הבדלי מידות קלי... המשך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *