פינות אוכל


שתף

אנחנו מאוד אוהבים שולחן אוכל עגול, מסיבות רבות. קודם כול עיגול היא צורה נעימה המוסיפה רוך לבית. כמו כן, עגול זה פרקטי - תופס פחות מקום מבני דודו המרובעים והמלבניים, ומושיב יותר סביבו. וישיבה סביב שולחן עגול היא אינטימית, מאפשרת קשר פרונטלי בלתי-אמצעי בין כל הנוכחים.

שולחנות האוכל שלנו (שאגב, כמובן גם נראים נהדר במטבח) עשויים כולם מעץ מלא, אלון או בוקיצה (Elm). חלק מהשולחנות נפתחים, לאותם אירועים רבי משתתפים. יש לנו גם שולחנות מלבניים, בסגנון אבירים. לשולחנות המלבניים ניתן לצרף, במקום כסאות, ספסלי עץ החוסכים מקום.

אם אתם מתלבטים איזה גודל שולחן הוא הנכון עבורכם, הדרך להבין זאת פשוטה: חשבו כ-50 ס״מ לאדם.

פינת אוכל כפרית

לא מעט דיירים מחפשים לעתים קרובות להחליף את פינות האוכל שלהם. נורמות המשתנות בתחום העיצוב והדקורציה הביתית מחישות כל דייר ודיירת למצוא מה לא בסדר אצלם, כשלמעשה הנוסחה להימנעות מכך הרבה יותר פשוטה מכניסה למעגל התחרות עם המודה מלכתחילה. ניתן פשוט ליצור נוסחה מנצחת שאינה ניתנת לערעור, ואשר שינויה תהיה בגדר "כל המוסיף גורע". כיצד תדעו שהגעתם לנוסחה המקסימלית בתחום עיצוב פינת אוכל כפרית אצלכם בבית?

התאמת השולחן לכסאות

האל"ף בי"ת בפינת אוכל הוא התאמת השולחן לכסאות ולהיפך. שולחן שאינו מתאים מבחינה ויזואלית לכסאות ולהיפך מהווים שניהם פינת אוכל לא איכותית שללא קשה למה שתעשו – היא לא תתאים לעיצוב החדר בו אתם מארחים אותה. לעומת זאת, כאשר השולחן והכסא מהווים עבודות מעצבים בעלי המשכים רציונליים, אזי שאותה פינת אוכל כפרית תצדיק את קיומה ותשרת אתכם בבית לטווח ארוך.

התאמת פינת האוכל כקומפלקס לעיצוב הבית

התאמתה של פינת האוכל חשובה מאד לעיצוב הבית. חוסר התאמה הוא בכיה לדורות ומכניס אתכם כל הזמן למצב של תחרות מול דיירים ובתים אחרים המחדשים את פינת האוכל. ברוב המקרים – לא אתם ולא הם צודקים בחידוש. שניכם כנראה בחרתם בעיצובים לא הכי מתאימים, ושוב – הדרך להימנע מלהחליף כל שנתיים פינת אוכל היא לבחור בפינת אוכל המתאימה לעיצוב הבית בצבעי הקיר, בצורות החלונות והדלתות, ובכל אלמנט אחר הקשור לצורה ולצבע הנמצא בבית דרך קבע.

שונות

עיצוב פינת אוכל כפרית בבית הוא אחד האתגרים היותר מורכבים אך עם מעט מחשבה ניתן למצוא נוסחה לטווח הארוך מאד. ההמלצה שלנו היא לא להימנע מעיצוב של מעצב פנים, אלא להיעזר בשירותו על מנת לדעת בדיוק כיצד החדר שלכם בנוי ואיזו פינת אוכל תשלים אותו. רק מעבר תהליך כזה יזכה אתכם בפינת אוכל המתאימה בדיוק למה שאתם צריכים בבית. כמובן שיש לזה מחיר, זה לא כמו לקנות מיד שניה ואתרי מציאות, אבל כאן בדיוק עומד ההבדל בין הצורך להחליף פינת אוכל כפרית שאינה מתאימה בלקנות פינת אוכל כפרית שמספקת בדיוק את העיצוב לו אתם זקוקים בבית.

 


שתף

מידע נוסף

מהי פינת אוכל סטנדרטית עם טוויסטגם היום, כשרובנו נוהגים לאכול ארוחות ערב, לרוב אל מול הטלוויזיה, עדיין בכל בית תמצא פינת אוכל סטנדרטית עם שולחן נ... המשך
תכנון אדריכלי נכון של פינת אוכלפינת האוכל מהווה מקום מרכזי בבית. שם נפגשים כל הדיירים, אוכלים את הארוחות המשפחתיות, מדברים, מארחים ומעבירים ... המשך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *