טורקיז האוס הוא הבית שתמיד חלמנו עליו

לטורקיז האוס ישנו סגנון ייחודי. יש שיגידו כפרי, אחרים יאמרו ניאו – אורבני, אקלקטי ללא כל ספק. שמענו גם ראסטיק ושאבי שיק, אבל במקום לחפש הגדרות אנחנו מעדיפים להתרכז בחוויה. טורקיז האוס זהו בית, אנשים, חומרים, צבעים, אווירה, מקום בעל מנעד עיצובי עשיר המצליח לפגוש כל אחד ולהנחות אותו לפי טעמו.

הבית שלך לחוויית עיצוב פנים

אנחנו ממוקמים במושב בני דרור המקסים והפסטורלי, המהווה תפאורה מושלמת לאוסף העיצובי היחיד במינו שהוא טורקיז האוס. הדרך אלינו היא כמו הפרולוג לסיפור; היא מכתיבה את הטון ומכינה את הקרקע למפגש. השקט שמקיף אותנו משמש כפסקול המעצים את ההשראה שאנחנו מקבלים מהמקום ושמחים להעביר הלאה.

טורקיז האוס הוא מלאכת מחשבת של חיבורים – החיבור שלנו למקום ולמבנה והחיבור של פריט לפריט לכדי אמירה אחת כוללת בדבר עיצוב הבית. למקום אמירה ייחודית, מנומקת ומדויקת אודות כיצד בית יכול להראות ולהרגיש. הבית שלנו שופע וחם, יש ריח של קפה באוויר ואגרטלי פרחים בכל פינה. בבית שלנו נעים לשבת, לנהל שיחה, לפסוע בעצלתיים מחדר לחדר, לצאת לגינה, להביט מסביב באלפי הפריטים ולהתמלא השראה; אמנות הגירוי הוויזואלי.

המענה שאנחנו נותנים לעיצוב פנים הבית הוא המענה הכולל ביותר, הפרטני ביותר ואם יורשה לנו להגיד, היפה ביותר שאנחנו מכירים. כל פריט ופריט נבחר בתשומת לב מרבית על פי מתודות עיצוב הבית שאנחנו מאמינים בהן. תוכלו למצוא אצלנו אריחים לאמבטיה, תאורה לסלון, ידיות לארון ילדים, ריהוט גן, דלתות עץ ושידות ואלו רק דוגמאות ספורות כמובן, היריעה קצרה מלהכיל את כל המבחר המוצע. כל הפריטים מדברים את אותה השפה המעניקה מימד אחר לבית; המימד העיצובי והרגשי של טורקיז האוס.

ודבר אחרון. הפריטים שלנו לא נמכרים באלפי עותקים, גם לא במאות. פריטים באים והולכים, בזרם בלתי פוסק של שינוי והתחדשות. האמירה העיצובית שלך זו שבחרת עבור הבית שלך, תשמר בדיוק כך – ייחודית לך.

עיצוב וייצור לעסקים

מלבד מכירה של פריטים מוגמרים, אנחנו גם מעצבים ומייצרים על פי הזמנה ריהוט ותאורה לעסקים.
אנחנו עובדים עם מסעדות ובתי מלון, עם בתי אירוח וחברות מסחריות.
אם אתם מחפשים להעניק אופי ייחודי לעסק שלכם, אופי שמבטא את האני-מאמין שלכם וכמובן משדרג את המראה, נשמח לסייע לכם. נעמיד לרשותכם את צוות המעצבים המנוסה שלנו שייעץ וידריך אתכם בבחירה, התאמה ועיצוב פריטים יחודיים במיוחד עבורכם.

אנחנו גם מספקים שירות ייצור על פי עיצובים שלכם, באם תחפצו. אנחנו עובדים עם מבחר מצומצם של יצרנים איכותיים בחו״ל. אנחנו מתמחים בשולחנות, כסאות וספסלים למסעדות, מיטות ושידות לבתי מלון וכמובן גופי תאורה, לכל החפץ. ניתן להזמין שישה פריטים ומעלה.

בית טורקיז, בית מלאכה

אנחנו מסתובבים בעולם, במקומות כמו הודו וסין, מרוקו ומקסיקו, נוברים בשווקים ופוגשים סוחרים, בחיפוש בלתי פוסק אחר פריטים עיצוביים ייחודים. בהרבה מהמקרים, הפריטים הנהדרים שאנחנו מוצאים, איך אומרים, ראו ימים יפים יותר. אך אנחנו כבר יודעים לראות את אותם ימי עבר יפים, ובבית המלאכה שלנו אנחנו כמו מקלפים מעליהם את השנים שעברו, לעיתים עשרות, מחליקים את הצלקות וחושפים את היופי המקורי במלוא עוצמתו.

אמנות השירות

אנחנו לא מאמינים בתקרות זכוכית. אנחנו מאמינים שתמיד אפשר להשתפר, שכדאי וצריך להתחדש ולנסות תמיד לשאוף ל-100%. האמונה הזאת עומדת בבסיס השירות שלנו, יד ביד עם תקשורת בלתי אמצעית עם הלקוחות שלנו. אנחנו גם מודעים לכך שמי שמגיע לבקר אותנו, מגיע במיוחד אלינו, שהרי לא בקניון קבענו את מושבנו. אנחנו תמיד מעריכים זאת, ומעניקים ללקוחות שלנו את השירות המרבי בכל התחומים ובכל המובנים.

הצוות שלנו נבחר בקפידה כך שנוכל לספק את השירות המקצועי, האמין והמדויק ביותר. בנינו ישנם מעצבי פנים ומעצבי טקסטיל, מעצבי אופנה ומעצבים גרפיים, וכולנו עם חיבה יתרה לעיצוב הבית ופריטי ריהוט ותאורה. האופי הייחודי של טורקיז האוס, במידה רבה, או כמו פסיפס של האנשים שעובדים כאן, שמבלים כאן יום יום, מבוקר ועד ערב. כל אחד מאיתנו מביא לשולחן את הידע והנסיון שלו או שלה, סבלנות אין קץ ושאיפה אמיתית שכל בית ובית בישראל יהיו מעוצבים להפליא ויקנו אושר ליושבים בהם.