טורקיז האוס הוא הבית שתמיד חלמנו עליו

לטורקיז האוס ישנו סגנון ייחודי. יש שיגידו כפרי, אחרים יאמרו ניאו – אורבני, אקלקטי ללא כל ספק. שמענו גם ראסטיק ושאבי שיק, אבל במקום לחפש הגדרות אנחנו מעדיפים להתרכז בחוויה. טורקיז האוס זהו בית, אנשים, חומרים, צבעים, אווירה, מקום בעל מנעד עיצובי עשיר המצליח לפגוש כל אחד ולהנחות אותו לפי טעמו.

עיצוב וייצור לעסקים

מלבד מכירה של פריטים מוגמרים, אנחנו גם מעצבים ומייצרים על פי הזמנה ריהוט ותאורה לעסקים.
אנחנו עובדים עם מסעדות ובתי מלון, עם בתי אירוח וחברות מסחריות.
אם אתם מחפשים להעניק אופי ייחודי לעסק שלכם, אופי שמבטא את האני-מאמין שלכם וכמובן משדרג את המראה, נשמח לסייע לכם. נעמיד לרשותכם את צוות המעצבים המנוסה שלנו שייעץ וידריך אתכם בבחירה, התאמה ועיצוב פריטים יחודיים במיוחד עבורכם.

אנחנו גם מספקים שירות ייצור על פי עיצובים שלכם, באם תחפצו. אנחנו עובדים עם מבחר מצומצם של יצרנים איכותיים בחו״ל. אנחנו מתמחים בשולחנות, כסאות וספסלים למסעדות, מיטות ושידות לבתי מלון וכמובן גופי תאורה, לכל החפץ. ניתן להזמין שישה פריטים ומעלה.

בית טורקיז, בית מלאכה

אנחנו מסתובבים בעולם, במקומות כמו הודו וסין, מרוקו ומקסיקו, נוברים בשווקים ופוגשים סוחרים, בחיפוש בלתי פוסק אחר פריטים עיצוביים ייחודים. בהרבה מהמקרים, הפריטים הנהדרים שאנחנו מוצאים, איך אומרים, ראו ימים יפים יותר. אך אנחנו כבר יודעים לראות את אותם ימי עבר יפים, ובבית המלאכה שלנו אנחנו כמו מקלפים מעליהם את השנים שעברו, לעיתים עשרות, מחליקים את הצלקות וחושפים את היופי המקורי במלוא עוצמתו.

אמנות השירות

אנחנו לא מאמינים בתקרות זכוכית. אנחנו מאמינים שתמיד אפשר להשתפר, שכדאי וצריך להתחדש ולנסות תמיד לשאוף ל-100%. האמונה הזאת עומדת בבסיס השירות שלנו, יד ביד עם תקשורת בלתי אמצעית עם הלקוחות שלנו. אנחנו גם מודעים לכך שמי שמגיע לבקר אותנו, מגיע במיוחד אלינו, שהרי לא בקניון קבענו את מושבנו. אנחנו תמיד מעריכים זאת, ומעניקים ללקוחות שלנו את השירות המרבי בכל התחומים ובכל המובנים.

הצוות שלנו נבחר בקפידה כך שנוכל לספק את השירות המקצועי, האמין והמדויק ביותר. בנינו ישנם מעצבי פנים ומעצבי טקסטיל, מעצבי אופנה ומעצבים גרפיים, וכולנו עם חיבה יתרה לעיצוב הבית ופריטי ריהוט ותאורה. האופי הייחודי של טורקיז האוס, במידה רבה, או כמו פסיפס של האנשים שעובדים כאן, שמבלים כאן יום יום, מבוקר ועד ערב. כל אחד מאיתנו מביא לשולחן את הידע והנסיון שלו או שלה, סבלנות אין קץ ושאיפה אמיתית שכל בית ובית בישראל יהיו מעוצבים להפליא ויקנו אושר ליושבים בהם.