בתים מעוצבים בתקציב נמוך – איך עושים את זה נכון?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אין ספק כי בתים מעוצבים יכולים לשדרג לחלוטין את איכות החיים שלכם, ולהפוך את ההנאה שלכם מהבית לרבה יותר, ועוצמתית יותר. בית מעוצב יכול להעניק לכם מקום נעים יותר לחזור אליו אחרי יום עמוס, לבלות עם הילדים והמשפחה, לארח בשמחה רבה יותר וליצור זכרונות טובים שילוו אתכם לאורך כל החיים.

יחד עם זאת, רבים בטוחים כי הם לא יכולים להגשים את החלום על כך שהבית שלהם יראה כמו בתים מעוצבים אחרים שהם רואים, בשל מגבלות תקציב, אך זה כלל לא נכון. היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות בכדי לעצב את הבית באופן מרשים וייחודי גם עם תקציב נמוך יחסית.

ריהוט במחירים מוזלים

השלב הראשון בעיצוב הבית בתקציב נמוך הוא פשוט למצוא ריהוט במחירים מוזלים ובמחירי מבצע. היום, לצד חנויות המציעות רהיטים יוקרתיים כמו פינות אוכל מעוצבות בעשרות אלפי שקלים, אתם יכולים למצוא גם חנויות זולות יותר אשר ללא המותג והמוניטין של המעצבים מציעים לכם מגוון רהיטים דומים כמו שולחן עגול נפתח ופינות אוכל אחרות במחירים נמוכים משמעותית.

אם התקציב שלכם נמוך, התפשרו על היוקרה והמותג, אך לא משנה מה, אל תתפשרו על האיכות. רכישה של רהיט לא איכותי, גם אם במחיר זול מאוד, עלולה לגרום לכם להגיע למצב בו בעוד זמן לא רב הוא יהרס לחלוטין ותצטרכו שוב להשקיע כסף ברכישה של רהיט חדש.

עשו זאת בעצמכם

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד פרוייקטים של "עשה זאת בעצמך" הפכו לפופולאריים מאוד בכל רחבי העולם. אם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם בצורה מיוחדת, ולא להוציא יותר מידי כסף, פשוט התחילו לחפש רעיונות באינטרנט וליישם אותם בעצמכם. עם הרבה כח רצון ומעט כישרון תוכלו לתרום רבות לעיצוב הבית שלכם, והכל מבלי להוציא יותר מידי כסף על העיצוב של הבית.

אז למה אתם מחכים? התחילו בעיצוב הבית ותרגישו מיד כיצד איכות החיים שלכם משתפרת פלאים!