טיפים לתכנון בתים מעוצבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במאמר שלפניכם נספק מידע על תכנון בתים מעוצבים. המלאכה מרובה, בוודאי כאשר אתם בתחילת שלב עיצוב הפנים, אבל יש לה קווים מנחים ברורים מאד. במאמר זה נחלוש על תחומים עיצוביים שונים ונספק מידע על בחירת התשתיות שיסלול את דרככם למוצרים האיכותיים ביותר שתוכלו להכניס הביתי. הודות למאמר זה, כל דייר יוכל ללמוד בדיוק מה עליו לעשות על מנת לגבש את עיצוב מקום מגוריו באופן מיטבי.

תכנון תשתיתי ועיצובי ראשוני של שכבות העיצוב

שכבות העיצוב מורכבות מרכיבי תאורת חוץ ופנים, עיצוב חדרי שירות כמו מטבחים ומקלחות, עיצוב חדרי אוכל ועיצוב סלונים וחדרי מגורים. בכל אחד מפריטי העיצוב הללו יש להגות תשתיות מחומרי ייצור שנוח לכם להשתמש בהם, פתרונות אחסון נוחים להתנהלות בפועל וחשוב לא פחות מכל אלה – איכות חסרת פשרות של כל רכיב שאתם מכניסים הבייתה. בפרקים הבאים של מאמר זה נלמד בדיוק כיצד לאמוד איכות זו.

בחירה בספק איכותי המתמחה בעיצוב בתים

בתחום התכנון הביתי ישנם לאט מעט ספקי שירות, חלקם מהווים רשתות שיווק או חנויות שיפוצים ותחזוקה. בפועל, המקום המיטבי לרכישת תכולת בתים מעוצבים הוא חנות מעצבים המתמחה ברהיטי מתכת ועץ מן המעלה הראשונה. בשונה מחנות שהיא חלק מרשת שיווק, לחנות הפרטית מעוף יצירתי רב עוצמה המתבסס על יבוא של מוצרי וינטאג' נדירים מעץ לצד מוצרים חדשניים מאלומיניום, כולל הדגשת טקטיקת הרטרו: לקיחת חומרי ייצור מתכתיים חדשים ובניית מוצרים בעלי חזות עתיקה באמצעותם. גופי תאורת חוץ, תכולת ריהוט חיצונית ופנימית ורכיבי אחסון בוחרים רק בחנות תכולת בתים מעוצבים מקצועית פרטית.

מימוש בחירת התכולה בפועל

את בחירת התכולה בפועל ניתן לממש מבלי לצאת מן הבית, באמצעות הדמיית מחשב של תכולת בתים מעוצבים. ניתן להשוות בין תכולות של כל חדר ותחום, לפסוק לגבי טיב המוצרים באמצעות עיון במפרט הטכני ולא פחות חשוב, להיוועץ עם אנשי עיצוב מובילים בתעשייה כדי להבטיח את התשתיות האיכותיות והמתאימות ביותר עבור הבית שלכם. בדרך זו אתם מבטיחים לא רק בתים מעוצבים מן המעלה הראשונה מבחינה חזותית, אלא גם איכות חסרת פשרות במוצרים עצמם, עמידות ארוכת שנים וכושר שרידות גבוה של כל מוצר למשך עשרות בשנים כחדש.