צפייה ביותר מידי בתים מעוצבים עלולה לבלבל אתכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחת הטעויות המשמעותיות והקריטיות ביותר שמבצעים אנשים אשר עומדים להיכנס לבית חדש הינה לצפות ביותר מידי בתים מעוצבים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מאגרי מידע אשר יכולים לחשוף אותנו למאות אלפי סגנונות של בתים מעוצבים, החל מגוגל, דרך אתרי המעצבים ועד אפליקציית  Pinterest. בכולם תוכלו למצוא מגוון רחב של בתים מעוצבים ומגוון עצום של סגנונות שונים.

רבים נכנסים למאגרי המידע הללו בעיקר כדי לקבל השראה, אך זה בסדר כל עוד זה נשאר בגדר השראה. מעצבים רבים יכולים להעיד כיצד לקוחות שהגיעו עם קו חשיבה ברור מתחילים לבצע שינויים כל שבוע מחדש, וכך חורגים מהתקציב ומהדד ליין לסיום הפרויקט בצורה משמעותית.

קחו השראה אך סמכו על עצמכם

מאגרי מידע המציגים תמונות של בתים מעוצבים מתאימים בכדי להעניק השראה. מאגרי מידע כאלו יכולים להעניק לכם מגוון רחב של טיפים ומגוון רחב של רעיונות איתם תוכלו לבנות את תכנית העיצוב עבור הבית שלכם, אך חשוב לדעת לשים את הגבול ולסמוך על עצמכם ועל האופי האישי שלכם.

אם כבר תכננתם לעצב את הבית בצורה מסוימת, ואהבתם את התכנון, אל תשנו את הכל ברגע האחרון רק כי ראיתם תמונה שנראית לכם מרשימה מאוד. אם מדובר בשינוי קטן מילא, אך אם מדובר בשינוי שיביא אתכם לחריגות מהתקציב, לא בטוח שהוא שווה את זה.

פתרונות לעיצוב פרקטי יותר

היתרון העיקרי שמציגות היום תמונות של בתים מעוצבים הינו האפשרות לשאוב מתוכן פתרונות לעיצוב של הבית בצורה פרקטית יותר, במיוחד אם מדובר בבתים קטנים. בתמונות הללו אתם יכולים לראות פינות אוכל מעוצבות בצורה שתתאים למשפחה גדולה או שידות אמבטיה מעוצבות בצורה מיוחדת ושונה ממה שאתם מכירים ומגוון רחב של פתרונות אחסון אשר מאפשרים גם לבית קטן יחסית לאחסן את כל התכולה בצורה טובה ולהישאר מסודר ומאורגן בכל מצב.

לכן דעו איזו השראה לקחת מאותן תמונות של בתים מעוצבים, ואילו רעיונות יכולים לתרום לכם, ורק אליהם התייחסו.