אמבטיות מעוצבות – עולם ומלואו

חדר האמבטיה הינו המקום האינטימי ביותר בו אדם מבלה את השעות השקטות שלו.

בזמן הרחצה או בכל שהייה אחרת בחדר זה, רוב בני האדם מאפשרים למחשבות לטייל ומוצאים עצמם מהרהרים באי אילו דברים. אין ספק כי חדר הרחצה הינו החדר המשמעותי ביותר ביחסיו של אדם עם עצמו ולכן ההשקעה בו גם מניבה את הפירות הרצויים. באמצעות אלמנטים ייחודיים ניתן ליצור תחושת רוגע קסומה אצל המתרחץ.

בשנים האחרונות אנו עדים לתהליך הולך וגובר של השקעה משמעותית בחדרי הבית השונים. לא עוד עיצוב מונוטוני בכל רחבי הבית אלא יותר סוגי עיצובים שונים. באים לידי ביטוי ההשקעה האישית בכל חדר מחדרי הבית והענקת תשומת הלב המרבית לכל פינה או רהיט. במסגרת ההשקעה בתהליך העיצוב הופך חדר הרחצה לחדר מרכזי בבית. כך אנו זוכים ליהנות מחדרי רחצה מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר ובהשקעה אישית בכל אחד.

אלו המתפלאים על מידת ההשקעה העצומה, יגלו כי זו מחזירה את עצמה תודות לעיצובים ייחודיים המעניקים לחדר חיים חדשים ותחושת רעננות. תחושה זו באה לידי ביטוי באלמנטים השונים ובאווירה הכללית בבית כולו. ארונות אמבטיה כפריים והאמבטיות עצמן הופכות את החדר למקום מרחץ מפנק המעניק לרוחצים רגעים ארוכים של הנאה ושקט נפשי. האמבטיות המוצעות כיום כוללות אפשרויות המעניקות השראה ודינאמיות על חדרי הבית השונים. המגוון העצום של הדגמים הקיימים מאפשר לכל משפחה או בית אב, זוג או הורים עם ילדים – לבחור את העיצוב האולטימטיבי בעבורם בעולם של צורות ועיצובים.

צורות מעוגלות

צורות מיוחדות וקווים מעוגלים בחדר הרחצה משלבים בחדר האמבטיה תחושת הרמוניה ורכות ומתאימים לחדרי ילדים או משפחות. יתרונן של אמבטיות מעוגלות ומעוצבות הוא הביטחון מפגיעת פינות חדות שיכולות לפגוע בילדים. כמו כן מאפשרים חדרי רחצה אלו לרחוץ במשותף עם הילדים או האחים, בן או בת הזוג וכן להתרווח. המגוון הגדול המוצע בשוק הרחב מאפשר בחירה של העיצוב המתאים ביותר לחדר הרחצה ולאורח החיים. בבחירת אמבטיה מעוגלת חשוב לקחת בחשבון מידות.

אמבטיות מרובעות

צורות מרובעות מתאימות יותר לחדרי הורים אולם אהובות על ילדים שנהנים מהצורה הייחודית והחדשה. יתרונותיהם של הדגמים המרובעים כוללים התאמה מקסימאלית לחדר הרחצה בשל מידותיהם. ניתן למצוא כיום אמבטיות מרובעות במגוון מידות ואפילו לשלב באותו חדר הרחצה שני אגני רחצה נפרדים. אין ספק כי הצורות המרובעות משאירות רושם עמוק על המתבוננים.

לצאת מהקופסה

אליפטי או דמוי ערסל, עגול או אובלי – כל אלו אינם דגמים זרים למעצבי אביזרי אמבטיה. ניתן להתרשם מהמגוון העצום של האמבטיות כיום ואף להזמין עיצוב ייחודי לפי טעם אישי.