אריחים למקלחת

עולם האריחים של טורקיז האוס כולל אריחים המותאמים למקלחת במגוון צבעים, סגנונות וגדלים אשר יספקו לחדר הרחצה שלכם את אותו שיק עיצובי בו אתם מעוניינים.

סוגים שונים של אריחים

בעשור האחרון התחוללה מהפכה בכל הקשור אל עיצוב חדרי האמבטיה והמקלחת. בעשור האחרון התחוללה מהפכה בכל הקשור אל עיצוב חדרי האמבטיה והמקלחת . אפשר לראות את המהפכה ראשית בעיצוב, יש עיצוב קלאסי, עיצוב מודרני, עיצוב עתיק ועוד סגנונות רבים. גם אביזרים שהם חלק מהאמבטיה והמקלחת עברו מהפכה של ממש מטוש דרך ברזים ועד אריחים.

בשנים האחרונות אנחנו רואים את המפכה מתרכזת בעיקר באריחים. אם בעבר, רוב האריחים למקלחת היו סטנדרטים במספר צבעים מוגבל, כיום אנו מציעים לכם סוגים רבים של אריחים למקלחת במגוון עיצובים, גדלים, צורות וצבעים אשר יהפכו את חדר הרחצה שלכם לאותו חדר עליו תמיד חלמתם. אם אתם מעוניינים שחדר האמבטיה ישדר אווירה יוקרתית תוכלו לבחור אריחים בצבעי קרם ועיצובים קלאסיים ואם אתם מעדיפים קו עיצובי אתני תוכלו לבחור באריחי קרמיקה מלאכת יד ופסיפסים שונים. את כל סוגי האריחים, ניתן למצוא בקטלוג האתר.

בחירה נכונה של אריחים

ההיצע העשיר של האריחים שלנו גורם פעמים רבות להפתעה בקרב הלקוחות, אשר מתקשים להגיע להכרעה באשר לאלו המתאימים ביותר לחדרי הרחצה בביתם. על כן, אנו מעמידים לרשותכם אנשי שירות, אשר יבררו עימכם אודות צרכיהם וימליצו על סוגים שונים של אריחים אשר יעזרו לכם להתוות את אותו קו עיצובי בו תהיו מעוניינים לחדר האמבטיה שלכם.
אנו ממליצים לבצע הכנה מקדימה טרם אתם מגיעים אל החנות שלנו ומציעים לכם:
אריחים מחומרים איכותיים של קרמיקה ובטון המבטיחים עמידות לאורך זמן.
גדלים שונים התואמים את חלל חדר האמבטיה.
צבעים, קחו בחשבון כי צבעים בהירים יצרו אשליה של חלל גדול ומואר יותר לעומת הצבעים הכהים. ההמלצה היא להגיע להכרעה בדבר הצבע לפני בואכם לחנות.

עיצוב המקלחת עם האריחים של טורקיז האוס

  • בסגנון עתיק – מקיר לקיר, סגנון שטיח, המעוטרים בסגנון עתיק קלאסי.
  • מעוטרים בצורות שונות – צורות סימטרית, צורת מניפה נפתחת, מלבנים ועוד.
  • מעוטרים מלאכת יד – פרחי שמש צבעוניים, המצוירים בסגנון קלאסי רטרו, בצבעי פסטל ועוד.
  • אריחי פסיפס – בצבעים חלקים ומעוטרים המתאימים לאמבט.
  • בסגנון אתני – בצבעי כחול ים ובסגנון מרוקאי, בצבעים חלקים בסגנון ספרדי ועוד.

אם גם אתם מעוניינים בחוויית עיצוב מרהיבה אשר תעזור לכם להפוך את המקלחת שלכם למיוחדת ומרשימה, אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהתרשם.