דלתות עץ מעוצבות

טורקיז מציגה בפניכם עולם עשיר של דלתות מפירוק עשויות עץ המעוצבות במגוון סגנונות אותנטיים מרשימים.

אם בעבר, השיקול העיקרי לבחירת דלת הכניסה לביתנו היה בהתאם לשימושיות שלה, כיום מושם דגש על שילוב נכון בין ההיבט הפונקציונאלי לפן העיצובי המיוחד.
אנו מציעים לכם דלתות חזקות ומרשימות העשויות מסוגי עץ שונים, בגדלים שונים ובסגנונות עיצוב מרשימים הכוללים עיטורים, גילופים, ציורים ופרזולים.
אם גם אתם מעוניינים בדלת עץ מרשימה לכניסה של הבית או דלתות עץ פנימיות הגעתם למקום הנכון, היצע הדלתות הגדול והעשיר של טורקיז האוס, יאפשר לכם לבחור את הדלת עליה תמיד חלמתם. כל דלתות העץ שלנו מאסיביות, חזקות ועמידות בפני נזקי מזג האוויר.

מבחר דלתות עץ בעיצוב המתאים לכל חלל:

דלתות כניסה עתיקות העשויות מסוגי עץ שונים ומעוצבות בהשפעת תרבויות שונות (הודו, מרוקו, בריטניה, צרפת ועוד):

  • דלתות מפירוק – מסוגי עץ שונים לחללים הפנימיים של הבית ולחלל הכניסה הראשי.
  • משולבות – עתיקות בשילוב חומר עץ וזכוכית צבעונית.
  • קלאסיות עתיקות בשילוב של פרזולים שונים.
  • מעוטרות בגילופי עץ ועבודת יד.

דלתות פנים העשויות מעץ עמידות מאד ומעניקות לבית מראה טבעי. הציפויים השונים הם מה שקובע את העמידות שלהן לאורך הזמן ויכולים להתחלק לחומרים שונים – התייעצו עם חברה להתקנת דלתות על מנת להבין מהו החומר המתאים ביותר עבורכם.

גם הצבעוניות של הדלת יכולה להוות חלק ניכר מעיצוב הבית, ולא חייבים לבחור את הצבע הטבעי האגוזי. ישנן דלתות בגווני שמנת, לבן, דובדבן או דלתות עשויות זכוכית שיכולות להתאים לצרכים שלכם.

טורקיז האוס מזמינה אתכם לקולקציה העשירה של דלתות העץ המעוצבות, תוך התחייבות לחומרים איכותיים וסגנונות אותנטיים מרהיבים.

אמנות השירות

אנחנו לא מאמינים בתקרות. אנחנו כן מאמינים שתמיד אפשר להשתפר, שצריך להתחדש ושחובה לשאוף ל-100%. האמונה הזאת עומדת בבסיס השירות שלנו, יד ביד עם תקשורת בלתי אמצעית עם הלקוחות שלנו. אנחנו גם מודעים לכך שמי שמגיע לבקר אותנו, מגיע במיוחד אלינו, הרי לא בקניון קבענו את מושבנו. אנחנו תמיד מעריכים זאת, ומעניקים ללקוחות שלנו בתמורה את המקסימום השרותי, בכל המובנים.

הצוות שלנו נבחר בקפידה כך שנוכל לספק את השירות המקצועי, האמין והמדוייק ביותר. בנינו ישנם מעצבי פנים ומעצבי טקסטיל, מעצבי אופנה ומעצבים גרפיים, וכולנו עם חיבה יתרה לעיצוב הבית ופריטי ריהוט ותאורה. האופי הייחודי של טורקיז האוס, במידה רבה, או כמו פסיפס של האנשים שעובדים כאן, שמבלים כאן יום יום, מבוקר ועד ערב. כל אחד מאיתנו מביא לשולחן את הידע והנסיון שלו או שלה, סבלנות אין קץ ושאיפה אמיתית שכל בית ובית בישראל יהיו מעוצבים להפליא ויקנו אושר ליושבים בהם.