כיצד ריהוט גן משתלב עם המהפכה הירוקה

טרנד המהפכה הירוקה השתלט על חיינו וכיום ניתן לראות מקומות רבים המעודדים שימוש במוצרים ירוקים התורמים לאיכות הסביבה.

בדומה לשאר התחומים, גם תחום הריהוט לא נשאר מאחור וכיום אנשים רוכשים ריהוט גן המסייע ליצירת חשיבה ירוקה על ידי מחזור.

מאילו חומרים ניתן ליצור ריהוט גן?

תחום ריהוט גן משתלב היטב עם המהפכה הירוקה. אם אתם מחזיקים בבית ריהוט עתיק הסובל מפגמים שונים כגון קילוף עץ, בלאי ושלל צרות שאינן תורמות למראהו, לא כדאי לזרוק אותו ולקנות במקומו חדש אלא אפשר להסב את הרהיטים ההרוסים לריהוט גן מרהיב ביופיו. תתפלאו כיצד ריהוט גן כגון שולחן או כוננית מדפים יכול להיות שימושים למדי בתור מעמדים לעציצים. שימוש בריהוט גן כריהוט ירוק מעניק לגינה מראה ייחודי ונפלא המבדיל את הגינה שלכם משאר הגינות. ישנם חומרים השולטים בשוק כגון פלסטיק או במבוק, ריהוט ראטן ועוד כאשר לכל אחד מהחומרים האלו יש יתרונות וחסרונות. לפיכך, לפני שאתם רוכשים ריהוט גן כדאי לכם לדעת עם כיצד ניתן לתחזק את הריהוט לתקופה ארוכה על מנת שתוכלו ליהנות ממנו. ישנם חומרים שונים מהם ניתן ליצור ריהוט גן ממוחזר:

ריהוט גן מפלסטיק

  • מגוון רחב של רהיטים: ריהוט גן מפלסטיק מאפשר ליצור מגוון רחב של רהיטים, החל מכורסאות ועד לשמשיות.
  • עמידות: ריהוט מפלסטיק עמיד בתנאי הגינה, כך שאין צורך לחשוש כי מדובר בחומר שעשוי לגרום נזק לגינה.

 ריהוט גן מבמבוק

אופציה נוספת עבור אלו שאינם מעוניינים לבחור בפלסטיק היא לבחור ריהוט גן העשוי מבמבוק.

  • חומר זמין: יתרונו המרכזי של הבמבוק הוא בכך שמדובר בחומר זמין וזול.
  • עמיד לאורך זמן: יתרון נוסף הוא עמידותו של החומר לאורך זמן רב.

לא משנה איזה חומר בחרתם, חשוב לברר את תוקף האחריות על הריהוט, וכן באיזה חומרי ניקיון כדאי להשתמש, ולבדוק שהמרקמים של הריהוט עשויים מחומרים חזקים. לא משנה באיזה חומר החלטתם לבחור, חשב מאד לברר את תוקף האחריות על הרהיטים האלו וכן באילו חומרי ניקיון יש להשתמש על מנת להבריק את הריהוט. כמו כן, על מנת לשמור על הריהוט כדאי לרכוש כיסויים מתאימים בגודלם.

תתחילו לחשוב ירוק

לסיכום, כיום ככל שהלכה והתקדמה המהפכה הירוקה גם תחום ריהוט גן נכלל ברהיטים המסייעים לשמירה על הסביבה ותורם למראה יפה של הגינה שלכם. מזג האוויר בישראל מאפשר לשבת בגינה במשך רוב עונות השנה.

לפני שאתם רוכשים ריהוט גן, כדאי להקפיד ולבדוק כמה מקום יש לכם בגינה ולפי המקום להניח שם את הרהיטים. כמו כן, כדאי לחשוב על כמות האנשים אותם את מארחים בגינה- הרי אין טעם לקנות מערכת סלון שלמה אם אתם בדרך כלל זוג או ארבעה אנשים.