משטחי קוריאן

עולם העיצוב והאדריכלים המודרניים לאט לאט עוזבים את השיש ואת הקוורץ ופונים לעצב את הבית, בתי הקפה והמשרדים בחומר חדשני, נקי, יפהפה, ועמיד בפני מים ונזקים.

הקוריאן הוא חומר עשוי מפולימר אקרילי והידראט אלומינה, מה שהופך אותו לחזק, ועמיד במשך שנים ארוכות מצד אחד, ולמרהיב ונעים למגע מצד שני. הוא קל לעיצוב, מגיע במגוון צבעים ומרקמים ויכול להשתלב באופן נפלא בחדר האמבטיה, במטבח, בריהוט, במשטחים שונים ואפילו בחיפוי קירות.

עיצוב המטבח עם קוריאן

אפשר לעצב את המטבח כולו בעזרת החומר הנהדר הזה, שכן תכונותיו מתאימות בדיוק לצרכי המטבח. אם משטח עבודה עשוי שיש מתבלה עם הזמן, ומקבל שריטות וסימנים או כתמים שלא ניתן להסירם – עם משטח שיש קוריאן זה בדיוק ההפך: הוא חסין, קל מאד לנקות אותו ובעזרת מים וסבון, או חומרי ניקוי לרבות אקונומיקה הוא חוזר למצב הטבעי והנקי. הוא לא צובר שריטות וכך יכול להישאר במראה חדש וקלאסי במשך שנים ארוכות. אחד היתרונות הגדולים ביותר שלו הוא שניתן ליצור ממנו כל גודל וצורה שרוצים ואפשר להתאים אותו לגודל החלל הקיים ולסגנון של המטבח. כיור מטבח עשוי מחומר זה הוא סטרילי, לא נשרט, ותמיד נראה נקי וחלק. היום, מטבחי איכות מוקפדים משתמשים כמעט בבלעדיות בקוריאן. בזכות מחירו הנמוך יחסית הוא נגיש בכל בית, משרד או מסעדה וכך אפשר ליהנות מכיור מטבח עמוק, שניתן לנקות בקלות ותמיד ייראה נקי ומזמין וכמובן ממשטח עבודה אולטימטיבי.

קוריאן באמבטיה

המקום שאנו הכי רוצים להרגיש בו נקיים, חדשים ורעננים הוא חדר האמבטיה. הקוריאן החלק, הנעים למגע מאפשר זאת בלי מאמץ. כל האלמנטים בחדר האמבטיה יכולים לזכות בעיצוב היפהפה שלו: החל מכיורי אמבט, האמבטיה, אגניות לחדר השירותים וגם חיפויי הקיר. בזכות תכונותיו, הוא מאפשר אינסוף עיצובי כיור ומאפשר להתנתק מעיצוב סטנדרטי ומקובע. כיור מיוחד יכול לשנות ולהאיר את פני חדר האמבטיה כולו. כיור פריסטנדינג לא מחובר לשיש ו/או לקיר והוא צמוד לרצפה בלבד. אפשר למצוא כיור כזה בבתי קפה או מסעדות ששמים את הדגש על הפן העיצובי והאסטטי, כך שהכיור מושך תשומת לב חיובית. אין סיבה שכיור מרהיב כזה, לא יהיה בחדר האמבטיה הביתי. ואם שמים דגש גם על העיצוב וגם על הנוחות של בני הבית, כיור כפול בהתאמה אישית הוא בהחלט יכול להפוך את חדר האמבטיה לנוחות וחוויה זוגית או משפחתית. אמבטיה עשויה מחומר זה, תמיד תיראה יוקרתית, ונעימה לעין ולמגע הגוף ולעולם תיראה טוב, וגם תהיה פרקטית וחסינה מסימני הזמן.

למה קוריאן?

מעצבים ואדריכלים אוהבים אותו מה שמאפשר להם לארגן את החלל כיד הדמיון הטובה עליהם. הוא קל לעיצוב ואפשר ליצור בו אינספור צורות וגדלים. אפשר להשיג אותו במאה גוונים שונים ובמבחר טקסטורות. למרות מעלותיו הוא אינו חומר יקר. החומר חזק, ייצוגי, נקי ויפהפה ומראהו הקלאסי נשמר לשנים ארוכות. תכונות אלו הופכים אותו לחומר איכותי אשר רחוק מלהיות טרנד חולף.