בית פרטי ברמות צבי

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
בית למשפחה עם שתי בנות קטנות ושני בנים מתבגרים. הרעיון המרכזי בתכנון הבית הוא הפטיו המפריד בין החלל הציבורי של הבית לחלל הפרטי של חדרי השינה. הפטיו מחדיר אור טבעי לבית ומייצר מרפסת פנימית אינטימית .
סגנון הבית הוא ארצישראלי, משפחתי וחמים. כך גם חומרי הגמר שנבחרו- חיפוי אבן חירבה , ריצוף אריחי סומסום ואריחי בטון מצוירים. הנגרות בסגנון כפרי קליל.
עיצוב ואדריכלות תמר ויואב צ׳פלין

 

אדריכל: ״מעשה בבית״ – תמר צ׳פלין

אדריכלים בצפון

הבוטיק הביתי שלנו הוקם מתוך רצון ושאיפה להפוך את החלום שלכם לסיפור המשותף שלנו. הכרנו בלימודי אדריכלות ועיצוב פנים, התחתנו והקמנו משפחה בקיבוץ מסדה בעמק הירדן – שם בחרנו להקים את "מעשה בבית" – בוטיק ביתי לאדריכלות ועיצוב פנים. התחלנו את דרכינו המקצועית בתחומים משיקים: תמר עבדה בעיצוב חלונות ראווה ומיצוב חללים מסחריים ב"משביר לצרכן". יואב רכש את נסיונו המקצועי במשרד אדריכלות – א.ב תכנון. כזוג מעצבים אנחנו חיים ונושמים עיצוב על כל המשתמע מכך. עיצוב ותכנון בית בשבילנו הוא תמיד שילוב של פרקטיקה, אסתטיקה, הקשבה לרצונו וחלומו של הלקוח ויישומם בשטח. תפיסתנו העיצובית היא ליצור חללים חווייתיים ולספק פתרונות יצירתיים המתאימים ללקוח תוך הקפדה על פרטים ופונקציונליות. יתרוננו כזוג מעצבים הוא ראייה יותר רחבה את התכנון, השלמה מקצועית אחד את השני- יואב אמון על הצד הפרקטי של הפרוייקטים, ישומם בשטח ופקוח על הנעשה. תמר אחראית על עיצוב הפנים והלבשת הבית. ביחד אנחנו עונים על כל צרכי הלקוח: ליווי צמוד ואישי מהתכנון הראשוני, דרך בחירת חומרי גלם וגמר ועד הפרטים הקטנים שעושים מבחינתנו את ההבדל בין "לגור בבית" לבין "להרגיש בבית".

נשמח ללוות אתכם הביתה,

תמר ויואב צ'פלין

למידע נוסף צרו קשר