דירה כפרית בתל אביב

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

הפעם, קצת כמו מעשה קסם, הפכה מעצבת הפנים נועה פריד את דירת הגן בצפון תל אביב ונתנה לה תחושה של בית פרטי בסביבת מגורים עירונית לגמרי.
הדירה עברה תכנון פנימי מחדש, במטרה לתת הרגשה של מרחב בחללים לא מאוד גדולים, יחד עם רצון ליצור אווירה חמה ופסטורלית בפנים, בשילוב המרפסת והגינה. כמו שאמרנו, בית פרטי.

אדריכל: נועה פריד – עיצוב פנים

הבתים שאני מעצבת מספרים את הסיפור הפרטי שהוא רק שלכם. גם כאשר לכל הדירות בקיבוץ קראו "חדר" לשלנו קראנו "בית". בית רחב, בית מלא וגדוש, בית ענק של 50 מטר מרובע בסך הכל. שם בבית הקטן גדול הזה נטמנו זרעי אהבתי לעיצוב פנים. הבית בו גדלתי, סיפר את הסיפור של הורי, את הסיפור של המשפחה שלי. הוא היווה מקום חם, מזמין, מוקד עליה לרגל, ותמיד עורר סקרנות, התפעלות והשראה. הוא היה הבית שלנו ולא של אף אחד אחר. התבגרתי, למדתי (ולימדתי) עיצוב פנים, ויצאתי לדרכי העצמאית. היום אני מתכננת חללים, מנסחת פרוגרמות, מפיקה תכניות ושוקדת על חלופות עיצוביות. מלווה את לקוחותיי משלב המחשבה הראשונה על בנייה או שיפוץ ועד גמר. מסייעת בבחירת החומרים והגוונים הנכונים להם, ושילובם במקומות הנכונים. אני מתרגמת לפרקטיקה יומיומית מקצועית את כל מה שאמא שלי ידעה מהבטן. כל בית שאני מעצבת מספרת את הסיפור האישי שלך, הלקוח.

פייסבוק- נועה פריד – עיצוב פנים אימייל- noafried.ep@gmail.com

למידע נוסף צרו קשר