וילה בצהלה

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

עיצוב וילה בצהלה

בבית זה מתגורר זוג צעיר, מוסיקאי ושחקנית, עם שני ילדיהם.

הבית הדו-קומתי, אשר היה בית ילדותו של בן הזוג, נבנה בשנות ה-70 ועבר במשך השנים שינויים תכנוניים ועיצוביים.

מטרת השיפוץ הנוכחי הייתה להתאים את הבית לצרכי המשפחה, להרגלים שלהם ולטעמם העיצובי. השינוי העיקרי בתכנון הבית החדש היה פתיחת קומת הקרקע (85 מ"ר) למרחב גדול ופתוח. ליצירת המשכיות בין החלל הפנימי לחצרות הבית, ובכדי לעשות שימוש מרבי באור טבעי, החלפנו וחידשנו את חלונות הבית וריצפנו את קומת הקרקע בפרקט הממשיך באופן אורגני אל משטח עץ (דק) חיצוני.

הפסנתר, אשר מהווה נקודת משיכה באירועים משפחתיים, הוצב במיקום מרכזי בסמוך לפינת האוכל והואר בדרמטיות על ידי גופי תאורה קולנועיים המחוברים למוט ברזל. בקומה זו נעשה שילוב בין מוטיבים תעשייתיים—כגון חשיפת קורות פלדה ישנות, התקנת גופי תאורה עשויים מרשת ועמודים מחופים אריחי בטון, לאלמנטים כפריים—רהיטי עץ, התקנת רצפת פרקט, עיצוב חלונות בסגנון בלגי ומטבח בסגנון פרובנס.

הבית עוצב בשילוב גוונים מונוכרומטיים של עץ ובטון עם נגיעות צבעוניות של גווני צהוב ותכלת. קומת המגורים (43 מ"ר) חולקה מחדש ליחידת הורים (עם חדר רחצה צמוד) ו-2 חדרי שינה לילדים, וממשיכה את הקו העיצובי של הקומה התחתונה עם רצפת פרקט, חלונות פרופיל בלגי, וגוונים דומים.

צילום: הגר דופלט

 

אדריכל: דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים

דיאגונל הוקם על ידי האדריכלית אורן גרינספן והמעצבת אסין קייטון. הסטודיו מתמחה בתכנון בתים פרטיים ודירות, חללים מסחריים ומשרדים, ומלווה משלב התכנון הראשוני ועד הלבשת הבית. העיקרון המנחה שלנו הוא להתאים את העיצוב לסגנון האישי של הלקוח, עם דגש רב על התאמה לאורח חייו, ומתן פתרונות פונקציונליים לפי היכרות אישית במהלך העבודה. 

אורן גרינספן: 

אורן גרינספן היא אדריכלית, בעלת תואר B.Arc באדריכלות מאוניברסיטת תל אביב. במהלך הלימודים צברה ניסיון בעבודות שונות עם מעצבי פנים ואדריכלים, ולאחר סיום התואר בשנת 2011 החלה לעבוד במשרד "אליקים אדריכלים". 
2013 פתחה את "אורן גרינספן-אדריכלות ועיצוב פנים", משרד המספק שירותי תכנון, עיצוב וליווי פרויקטים בתחום הבתים הפרטיים והדירות.
בשנת 2015 הקימה יחד עם המעצבת אסין קייטון את דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים

אסין קייטון: 

אסין קייטון היא מעצבת רב תחומית, בעלת תואר B.Design בעיצוב חזותי משנקר.
בשנת 2010 הקימה את "אסיניקה" – סטודיו לעיצוב חללים ואירועי קונספט.
בשנת 2014 פתחה את "אסין קייטון – עיצוב", משרד המתמחה בעיצוב בתים פונקציונאליים למשפחות והום סטיילינג.
בשנת 2015 הקימה יחד עם האדריכלית אורן גרינספן את דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים

למידע נוסף צרו קשר