שדרוג סלון וינטג' בהרצליה

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

מצב הסלון לפני השיפוץ לא היה נורא בכלל. בעלת הבית, חובבת צמחים, מילאה את ביתה בעציצים יפים. הריהוט מעץ מלא, שהובא מרומניה, ארץ מולדתם של בני הזוג, שירת אותם יפה והם לא חשבו להחליפו. הם כן רצו להיפטר מהווילון המשרדי שפיאר את חלונם, ולהשליך לפח שתי ארוניות, שגם אותן הביאו מרומניה. כשראיתי את הארוניות, לא יכולתי שלא להטיל וטו. לנגד עיניי ראיתי שתי יפהפיות, שרק זקוקות לסביבה אוהדת יותר. בנינו סביבן קיר גבס והוספנו תאורה דקורטיבית. את הווילון הצמוד החלפנו בשני חלקים של וילון רומי עם דוגמת עלים עדינה.במהלך פגישותינו הוצאו פריטים שונים שהיו ספונים שנים בארון, וכך שלפנו עששית יפה, תמונות עתיקות, קופסאות וסטים נסתרים – ואת כולם קידמנו כמה צעדים למרכז הבית.

בסופו של תהליך קיבלתי את הפידבק המיוחד הזה: "מעבר לשינוי בסביבתנו, לימור גרמה לשינוי בתוכנו: פתחה אותנו לחומרים, צבעים וחפצים חדשים. לאן שמגיעים אנו רואים את הסביבה בעיניים אחרות: היא פתחה לנו עולם חדש שקודם לא היינו מודעים לו. ניתן לומר שהיא עיצבה את הבית וקצת גם אותנו".

 

צילום: יובל קלר

אדריכל: לימור קלר

לימור קלר, בוגרת לימודי עיצוב פנים בבית הספר "אולטימה" במרכז הבנייה הישראלי. מעצבת בתים, משרדים וחללים ציבוריים.

״את האהבה שלי לסטייל, ליופי ולסגנון חיים, תרגמתי לעיסוק מרתק שמסודותיו אני אוהבת להעניק לאחרים.

אני מאמינה שתהליך העיצוב מתחיל בדיאלוג משותף עם הלקוח, בהתחבטויות משותפות ובסיעור מוחות. ברגע שמגיע אותו מוטיב או רעיון שמוביל את התכנון והעיצוב, או אז מתחיל התהליך לתפוס תאוצה, כמו נהר שהוסר ממנו סכר. רק אחר כך נפרסות התובנות הללו על פני דפי שרטוט עד לירידה לפרטי הפרטים הקטנים ביותר שמרכיבים את החלום.

כחלק מהנחת העבודה שלי אני צועדת עם הלקוח צעד אחר צעד עד למימוש חלומותיו ושאיפותיו. התהליך מתחיל משלב הבנת הצרכים והתאמתם לדרישות המדויקות של הלקוח, דרך התאמת התוכנית לסגנון החיים ושימת דגש על פונקציונליות ועד לאותו רגע שבו החלום הופך למציאות, אם בבית, בדירה, במשרד, בעסק או אפילו בחלל אחד בודד בתוך מבנה. אני דוגלת בהענקת יחס אישי ומקצועי כאחד, בשירות מכל הלב ובהקשבה מלאה

דף פייסבוק: https://www.facebook.com/likidesign/

דף אינסטגרם: https://www.instagram.com/limorkohler/

למידע נוסף צרו קשר