שילוב בין מודרני וקלאסי בשיפוץ במרכז הארץ

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

תהליך השינוי שחוללתי בבית הזה התחיל לפני 8 שנים כאשר החלפנו את החלונות המקוריים בקומת הכניסה בפרופיל בלגי שחור וחיפינו שני קירות בחלל המגורים בלבנים אירופאיות קלאסיות. לאחרונה שכרו הלקוחות את שרותיי בשנית על מנת להשלים את המהפך בביתם. הפעם טיפלנו בכל הבית. הלקוחה ביקשה לתת ביטוי לסגנון עיצוב מודרני ונקי. אני מצידי התעקשתי לתת ביטוי גם לסגנון הקלאסי שכבר היה מצוי באלמנטים האדריכליים בבית וגם בפריטי ריהוט ואמנות שהיו בבעלות הלקוחות. החיבור בין הקלאסי והמודרני , המתח והאיזון העדין שביניהם הביא לבית ייחודי, מעניין  וחמים.

בבית זה השתמשנו בכיור שרותי אורחים; גוף תאורה בפינת האוכל; כריות נוי, מדף וגוף תאורה קירי בחדר המתבגרת ואביזרי נוי נוספים מ"טורקיז האוס".

צילום: אורית ארנון

אדריכל: מיכל צוקרמן

אני מאמינה שעיצוב פנים טוב מורכב משלושה חלקים מבלי לוותר על אף אחד מהם:

• תכנון – כזה שיודע לעשות אינטגרציה בין צרכי הלקוח ונתוני החלל.

• עיצוב – כזה הלוקח בחשבון את הרצונות האסתטיים של הלקוח.

• הלבשה – כזו שתמשיך את הקו העיצובי של הבית ותשלים את המראה

אני מאמינה שהתפקיד של מעצב פנים טוב הוא להקשיב היטב לסיפור של הלקוחות, לקרוא גם בין השורות, ולעשות סינטיזה בינו ובין נתוני החלל וליצור עבורם, ועבורם בלבד, סביבה שעונה על דרישותיהם בצורה מושלמת. אני מאמינה שהבית מספר את הסיפור של הדיירים שמתגוררים בו ולכן הבתים אותם אני מעצבת לא בהכרח מדברים באותה שפה עיצובית, אך לעולם יהיו חמים ומזמינים. אני יוצרת אותם ע"י איזון בין חומרים; צבעים וטקסטורות, ושילוב בין הפרקטי לאסטטי ליצירת חלל שאינו "מוזיאוני" אלא כזה שניתן להתנהל בו בנוחות ובנעימות מירבית. אני מאמינה בעיצוב פנים על-זמני. יצירת בית שעיצובו אינו "טרנדי", כזה שלא יימאס במהרה ויחד עם זאת ניתן יהיה לשנות בו אלמנטים מסוימים בקלות לצורך התחדשות. אשמח להעניק גם לכם מניסיוני הרב ומכישורי וליצור עבורכם את הבית או סביבת העבודה שתציג את הסיפור שלכם בצורה מדויקת.

למידע נוסף צרו קשר